Підсилювач GSM 900 потужний з АРУ. Підсилювач мобільного зв'язку GSM для більшої площі. Це можуть бути фермерські та агрогосподарства, майстерні та заміські котеджні будівлі). Ретранслятор/репітер є активним підсилювальним радіочастотним пристроєм, призначеним для виключення "зон радіотіні" всередині приміщень, де рівень сигналу недостатній для впевненої роботи мобільних телефонів. Підсилювач 4G для за містом та населених пунктів. Для великих приміщень 200-800м2.


Модель KR 20

  • Забезпечує високу якість роботи стільникових телефонів усередині будівель, у приватних будинках, офісах, вестибюлях готелів, підвалах, ангарах або інших місцях, розташованих за містом, з поганими умовами прийому сигналу стільникової станції.
  • Оснащений системою АРР - автоматичне регулювання рівня для придушення самозбудження підсилювача. Низький коефіцієнт шумів.
  • Дозволяє використовувати стільникові телефони GSM-900/1800 будь-яких виробників без додаткових кабельних підключень до них.
  • Зменшує ймовірність переривання зв'язку, замирань, випадання сигналу в приміщеннях з пороговим рівнем сигналу, що дозволяє користуватися стільниковим телефоном у всіх приміщеннях, де це необхідно, а не тільки в окремих місцях.
  • Зменшує НВЧ-опромінення власників мобільних телефонів за рахунок зниження рівня потужності НВЧ-випромінювання мобільних телефонів, необхідного для сталого зв'язку.

Діапазон робочих частот :


GSM 900   (LTE Band 8  900 МГЦ)

Downlink 890 – 915 МГц 

 Uplink     935 – 960 МГц

Для посилення зв'язку необхідно підібрати зовнішню антену (залежить від умов прийому сигналу у вашій місцевості)  Антени для прийому

 Або сформувати готовий комплект.

Заплуталися у виборі? багато не зрозуміло? Телефонуйте - підберемо оптимальне!


Принцип роботи підсилювача мобільного зв'язку:

Сигнал від базової станції приймається зовнішньою спрямованою антеною, кабелем надходить на ретранслятор, де цей сигнал посилюється, і кабелю надходить на внутрішню антену, яка транслює сигнал до абонента. У приміщенні рівень сигналу стає достатнім для мобільного телефону.

У свою чергу сигнали від стільникових телефонів приймаються внутрішньою антеною і надходять у репітер, де посилюються до необхідного рівня, надходять кабелем на зовнішню антену і випромінюються в напрямку базової станції мережі.

Одночасно, в режимі розмови, може працювати стільки мобільних телефонів, скільки «прийме» базова станція за умов навантаження на канали базової станції. При необхідності може бути встановлено декілька внутрішніх антен, які підключаються до ретранслятора через розгалуджувачі що дозволяє покрити близько 800 м2.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Підсилювач GSM 900 потужний з АРР

  • Модель: KG 20
  • Наявність: Предзаказ
  • 2600.00грн


Рекомендовані товари

GSM підсилювач сигналу мобільного зв'язку, оптимальний комплект

GSM підсилювач сигналу мобільного зв'язку, оптимальний комплект

Підсилювач сигналу мобільного зв'язку, оптимальний комплект. Посилити мобільний зв'язок за містом, н..

1700.00грн

Підсилювач GSM 900

Підсилювач GSM 900

 Підсилювач GSM 900, підсилювач мобільного зв'язку GSM. Ретранслятор/репітер є активним підсилю..

1100.00грн

Підсилювач 4G та мобільного зв'язку

Підсилювач 4G та мобільного зв'язку

Підсилювач 4G та мобільного зв'язку. Двох діапазонний підсилювач мобільного зв'язку 900/1800 та..

3400.00грн

Підсилювач 4G|3G|2G комплект 3в1

Підсилювач 4G|3G|2G комплект 3в1

Підсилювач 4G|3G|2G комплект 3в1. Усі стандарти мобільного зв'язку в одному пристрої.Підсилювач (реп..

4200.00грн

підсилювач GSM 900 з АРУ, підсилювач мобільного зв'язку GSM